Tercüme Hizmeti

Vize ve konsolosluk belgelerini en kaliteli şekilde tercümesini yapan firmamız, alanında profesyonel tercüman kadrosu diploma, CV, nüfus cüzdanı, , sözleşme, turistik – ticari vize talep dilekçesi, sabıka kaydı, pasaport , şirket evraklarınızın tercümesi vs. gibi resmi ve hukuki işlem tercümelerinizi kolaylıkla yapmaktadır.

İngiltere, Almanya, Yeni Zelanda, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Arap ülkeleri ve pek çok diğer ülkenin vize başvuruları için konsolosluk çeviri işlemleriniz firmamızda bulunan, uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır. Bilgisayar tabanlı hiçbir çeviri programının güvenilir olmadığının bilincinde olan firmamız, Türkçe'den - İngilizce'ye ve diğer dillere çeviri işlemleri sırasında metnin cümle ve anlam bütünlüğünü korumakta, terminolojik hatalara yer vermemek adına yetkin editörlerimiz tarafından ‘’QC’’ adı altında kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Noter tasdiki gereken, vize ve diğer işlemleriniz gibi her türlü konsolosluk işlemleriniz için her zaman müsait bulunan yeminli tercümanlarımız size yardımcı olmakta, dosyalarınız teslimat tarihinden önce veya tam zamanında tarafınıza teslim edilmektedir. Gizlilik prensipleri gereği tercümanlarımız harici kimse ile paylaşılmayan evraklarınız firmamız güvencesi ile hassasiyetle korunmaktadır. Tercüme büroları gezmek zorunda kalmadan, konsoloslukça onaylanacak belgenizi hemen bizimle iletişime geçerek en hızlı şekilde çözüme ulaşabilirsiniz

Hizmetlerimiz

Bilgi, Tecrübe ve Profesyonel Ekibimiz ile size Profesyonel Hizmet vermek için Buradayız

Vize başvuru işlemleri için konsolosluklar tarafından talep edilen vize başvuru evraklarının, talep edilen dilde olması en önemli kurallardan biridir.

Tüm AB ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize müracaat esnasında ve kendi ülkelerine girişte seyahat sağlık sigortasını zorunlu hale getirmişlerdir.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi, Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan eşlerinin veya çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vizedir.

Vize ve konsolosluk belgelerini en kaliteli şekilde tercümesini yapan firmamız, alanında profesyonel tercüman kadrosu diploma, CV, nüfus cüzdanı, , sözleşme, turistik – ticari vize talep dilekçesi, sabıka kaydı, pasaport , şirket evraklarınızın tercümesi vs. gibi resmi ve hukuki işlem tercümelerinizi kolaylıkla yapmaktadır.

Branş Turizm ailesi olarak ticari faaliyetleriniz için sizin adınıza konsolosluklarda vize işlemleri yapmakla birlikte ilgili konsolosluklardaki her türlü evraklarınızın tasdik işlemlerini de firmamız bünyesinde yaptırabilirsiniz.

TOP