Vize Başvurusu

Yurt dışına çıkışlarda en önemli başlangıç noktası olan vize başvuru aşamasında, profesyonel – tecrübeli ve güvenilir bir firma ile işlemlerinizi yürütmek en önemli başlangıç noktasıdır. Bizler Branş Turizm ailesi olarak 25 yılın verdiği tecrübe ve güven ile sizlere bu konuda profesyonel danışmanlık yapmak için buradayız… Lütfen firmamız ile iletişime geçiniz

Hizmetlerimiz

Bilgi, Tecrübe ve Profesyonel Ekibimiz ile size Profesyonel Hizmet vermek için Buradayız

Vize başvuru işlemleri için konsolosluklar tarafından talep edilen vize başvuru evraklarının, talep edilen dilde olması en önemli kurallardan biridir.

Tüm AB ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere birçok ülke vize müracaat esnasında ve kendi ülkelerine girişte seyahat sağlık sigortasını zorunlu hale getirmişlerdir.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi, Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan eşlerinin veya çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vizedir.

Vize ve konsolosluk belgelerini en kaliteli şekilde tercümesini yapan firmamız, alanında profesyonel tercüman kadrosu diploma, CV, nüfus cüzdanı, , sözleşme, turistik – ticari vize talep dilekçesi, sabıka kaydı, pasaport , şirket evraklarınızın tercümesi vs. gibi resmi ve hukuki işlem tercümelerinizi kolaylıkla yapmaktadır.

Branş Turizm ailesi olarak ticari faaliyetleriniz için sizin adınıza konsolosluklarda vize işlemleri yapmakla birlikte ilgili konsolosluklardaki her türlü evraklarınızın tasdik işlemlerini de firmamız bünyesinde yaptırabilirsiniz.

TOP